Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/friaadvokater.eu/friaadvokater.se/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/friaadvokater.eu/friaadvokater.se/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/friaadvokater.eu/friaadvokater.se/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Medarbetare – Fria Advokater

Skip links

Fria Advokater startades av advokaterna Thomas Olsson, Max Ahlgren och Jonas Tamm. Kontoret är beläget på Kungsholmen i Stockholm men vi åtar oss uppdrag över hela landet.

Fria Advokater startades av advokaterna Thomas Olsson, Max Ahlgren och Jonas Tamm. Kontoret är beläget på Kungsholmen i Stockholm men vi åtar oss uppdrag över hela landet.

Besöksadress
Kungsholmstorg 16, 112 21 Stockholm

Rekrytering
Student
Byrån erbjuder studenter från juristprogrammet möjligheten att förena uppsatsskrivandet med praktik under 10 veckor.

LÄS MER

Thomas Olsson

Advokat/delägare

olsson@friaadvokater.se

Max Ahlgren

Advokat/delägare

ahlgren@friaadvokater.se

Amana Ayob Landin

Advokat

landin@friaadvokater.se

Johan Grahn

Advokat

grahn@friaadvokater.se

Rosa Nicole Abas

Advokat

abas@friaadvokater.se

Alparslan Tügel

Advokat

tugel@friaadvokater.se

Alexandra Baron

Biträdande jurist

baron@friaadvokater.se

Isak Åberg

Advokat

aberg@friaadvokater.se

Sandra Hansson

Kanslipersonal

info@friaadvokater.se

Sanna Hellkvist Kallio

Kanslipersonal

info@friaadvokater.se

Yvonne Söder

Ekonomiansvarig

info@friaadvokater.se